Brukarstwo - fachowcy z całej Polski do Twoich usług
Układanie kostki granitowej

Układanie kostki granitowej

Solidnie i tanio

  1. Opis

Pełny opis


VN:F [1.9.20_1166]

Układaniem Kostki Granitowej zajmujemy się od 1992 roku. Płynąca z wieloletniego doświadczenia wiedza oraz profesjonalne podejście do każdej inwestycji pozwala nam tworzyć trwałe i estetyczne nawierzchnie z tego materiału .

 

Nabyte wieloletnie doświadczenie z tym materiałem pozwala nam na realizacje każdego założenia bez względu czy będzie to Państwa własny pomysł czy też bardziej zaawansowany projekt stworzony przez projektanta .

 

Obszar naszych działań to nie tylko wykładanie kostki , tworzenie nawierzchni ,chodników , podjazdów itp. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie podjęte przez nas inwestycje ozdobić dowolnie wybranym niepowtarzalnym wzorem bez względu na to czy będzie to koło , kwiat, winogron, delfin, bądź każdy inny fantazyjny wzór własnego pomysłu. Oczywiście zawsze służymy przy podejmowaniu decyzji naszym doświadczeniem tak by wzór był ozdobą w pełnym tego słowa znaczeniu a nie odwrotnie ponieważ nie każda ozdoba kubaturą pasuje do miejsca w którym ma się znajdować .

 

Inwestycje wykonujemy z materiałów powierzonych , jednak służymy doradztwem gdzie niezbędne materiały w atrakcyjnych cenach pozyskać .

Posiadamy dostawców współpracujących z nami od wielu lat którzy zapewniają nam materiał na budowę w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnych cenach .

 

Kopalnie z którymi współpracujemy dysponują granitem szarym oraz szaro-rudym . O wymiarach :

4/6- tzw. mozaika

9/11- standardowa kostka na obrzeża bądź podjazdy o dużej wytrzymałości

25/25 – kostka drogowa

Kostka czarna „szwed” i czerwona „vanga”w wymiarach 4/6 i 9/11 jest to kostka łupana z bloków nie z oflisów kamieniarskich .

 

Zawsze służymy fachowym doradztwem dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac niezbędny jest osobisty kontakt aby oszacować teren , określić zakres robót oraz stworzyć projekt koncepcyjny .

 

Działamy na terenie dolnego śląska – Wrocław, Oleśnica , Syców oraz okolice.

Preferujemy kontakt telefoniczny ponieważ większość czasu spędzamy na budowach TEL. 731-771-285

Wszelkie zapytania można też do nas kierować drogą e-mail na adres buo-bud@wp.pl

 Układanie kostki granitowej, 1.0 out of 5 based on 1 ratingDane firmowe

Nazwa firmy

Brukarstwo Usługi Ogólno Budowlane

Numer NIP

Brukarstwo Usługi Ogólno Budowlane

Adres firmy

Oleśnica ul.Kościuszki 15/1

Dane lokalizacyjne

Miasto

Oleśnica

Województwo

dolonośląskieNapisz komentarz o firmie poniżej :

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.