Brukarstwo - fachowcy z całej Polski do Twoich usług
WYRÓŻNIONE
PTB TRAKT Szast - Układanie kostki brukowej Lublin kostka brukowa

PTB TRAKT Szast – Układanie kostki brukowej Lublin kostka brukowa

Kreujemy najbliższe otoczenie naszych Klientów w celu zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb estetycznych i praktycznych, nieustannie doskonaląc się w tym co robimy najlepiej.

  1. Opis
  2. Zdjęcia

Pełny opis


VN:F [1.9.20_1166]

P.T.-B. „TRAKT” powstało w roku 1993 w Lublinie. Naszą specjalnością są prace związane z aranżacją otoczenia budynków z kostki brukowej i nie tylko, mianowicie:

  • roboty brukarskie (układanie kostki brukowej, kostka brukowa, układanie wjazdów z kostki brukowej, układanie alejki z kostki brukowej, układanie parkingów z kostki brukowej, układanie chodników z kostki brukowej, podbudowy betonowe zwykłe i zbrojone itp.)
  • ogrodzenia (obsadzanie słupków, naciągnięcie siatki)
  • kształtowanie krajobrazu (niwelacja terenu, roboty ziemne)
  • zagospodarowanie terenów zielonych (trawniki, rabaty, pergole, sadzawki, oczka wodne)
  • architektura ogrodowa (altanki)

Prace te prowadzimy kompleksowo, od fazy projektowania nawierzchni z kostki brukowej i doradztwa po wykonawstwo „pod klucz”. W okresie dotychczasowej działalności zgromadziliśmy wiele doświadczeń w zakresie wykonawstwa wyżej wymienionych robót. Naszym bardzo dużym kapitałem jest stała i fachowa załoga. Dysponujemy niezbędnym sprzętem renomowanych producentów o parametrach technicznych, zapewniających wysoką jakość i szybkie tempo prowadzonych robót. Zlecenia realizujemy wykorzystując materiały renomowanych firm (Libet, Jadar, Bruk-Bet, Polbruk), które objęte są długoletnią gwarancją. Ściśle współpracujemy z centrum kostki brukowej El-San. Wszystkie te czynniki wpływają na zadowolenie klientów i dobrą opinię o naszej firmie, czego świadectwem są liczne rekomendacje.

Zapraszamy na nasze strony:

układanie kostki brukowej Lublin | Galeria kostki brukowej | Brukarstwo Lublin | Układanie kostki brukowej Lublin | Usługi koprako-ładowarką Lublin

 

 PTB TRAKT Szast – Układanie kostki brukowej Lublin kostka brukowa, 3.8 out of 5 based on 4 ratingsDane firmowe

Nazwa firmy

PTB TRAKT Sławomir Szast

Numer NIP

PTB TRAKT Sławomir Szast

Adres firmy

ul. Zagłoby 5, 20-717 Lublin

Dane lokalizacyjne

Miasto

Lublin

Województwo

lubelskieNapisz komentarz o firmie poniżej :

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.