Brukarstwo - fachowcy z całej Polski do Twoich usług
WYRÓŻNIONE
Usługi brukarskie

Usługi brukarskie

Profesjonalne układanie kostki brukowej

  1. Opis
  2. Zdjęcia

Pełny opis


VN:F [1.9.20_1166]

 

Nasza działalność, którą się zajmujemy opiera się na świadczeniu usług w budownictwie. Doświadczenie jakim dysponujemy w zakresie; usługi brukarskie, usługi remontowe, czy ogólnie usługi budowlane jest poparte wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy Państwu usługi brukarskie w skład których wchodzą takie prace brukarskie jak; układanie kostki betonowej, układanie kostki granitowej, układanie kamienia, układanie płyt chodnikowych, układanie płyt ażurowych (meba),układanie płyt yumbo, układanie płyt drogowych, układanie kostki klinkierowej, układanie krawężników drogowych, układanie obrzeży chodnikowych,

brukarstwo jest mocno rozwiniętą branżą i technicznie, technologicznie jak i zakresowo; i tu dla Państwa proponujemy również usługi kamieniarskie i pozostałe usługi brukarskie;

wykonujemy różnego rodzaju schody z kostki granitowej, układanie płyt kamiennych (granitowych) na schodach, układanie płyt tarasowych, wykonujemy rożnego rodzaju klomby, grille z kostki brukowej, oraz kamienia, stawianiem murów oporowych, murków z kamienia, ogrodzeń  zajmujemy się także czyszczeniem i impregnacją kostki brukowej.

Posiadamy doświadczoną brygadę brukarzy, która sprosta każdemu wyzwaniu.

Mury oporowe;

W zastosowaniu materiałów do wykonania murów oporowych jest sporo. Możemy zastosować gotowe elementy prefabrykowane, bloczki betonowe, gabiony, czy chociażby gazony, które równie dobrze stosowane są jako donice ogrodowe.

Ogrodzenia;

Ogrodzenia są różne  i nic w tym dziwnego. Typów ogrodzeń jest bardzo dużo, tych prostych jak i tych najbardziej wymyślnych. Staramy się wyjść Państwu na przeciw. Oferujemy ogrodzenia tymczasowe ( z siatki leśnej ocynkowanej),które znajdują swoje zastosowanie przy grodzeniu autostrad (ochrona przed zwierzyną), placów budowy, terenów budowlanych, lasów, winnic, sadów, gospodarstw itp. jak i ogrodzenia bardziej trwałe z siatki ocynkowanej powlekanej PCV zgrzewane, ogrodzenia betonowe, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z kamienia, ogrodzenia z bloczków betonowych i wiele innych .

Opieka nad grobami;

Dla Państwa poszerzyliśmy ofertę o tzw. opiekę nad grobami. W tym zakresie usługi brukarskie, usługi remontowe, prace porządkowe, oraz usługi kamieniarskie są istotne. Nam mogą Państwo powierzyć wszelkiego rodzaju prace naprawcze jak i czyszczenie nagrobków.

Usługi remontowo-budowlane;

Budownictwo kojarzy nam się głównie z budowaniem domów, bloków, jak i wykończeniami wnętrz.  My z usług remontowych oferujemy głównie; układanie glazury i terakoty, malowanie,  szpachlowanie, tapetowanie,  K.G. układanie paneli, biały montaż, montaż okien i drzwi ( posiadamy w ofercie handlowej drzwi-dowiedz się więcej) tynki, posadzki, elewacje itd.

Odśnieżanie;

W sezonie zimowym oferujemy Państwu również odśnieżanie chodników, parkingów, posesji, terenów wokół osiedli, dachów  itp.

Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą dotyczącą naszych usług brukarskich i innych usług ogólnobudowlanych zapraszamy do kontaktu z nami od poniedziałku do soboty.

Zachęcamy do współpracy.

 Usługi brukarskie, 4.0 out of 5 based on 11 ratingsDane firmowe

Nazwa firmy

AstlBaltic

Numer NIP

AstlBaltic

Adres firmy

woj.pomorskie

Dane lokalizacyjne

Miasto

pomorskie

Województwo

pomorskie

Tagi / Słowa kluczowe


Napisz komentarz o firmie poniżej :

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.